Biegaczka, baton enerfetyczny

Batony energetyczne

DOBRE DLA WEGAN I BEZ OLEJU PALMOWEGO
Sportowiec, biegacz, baton białkowy

Batony białkowe

IDEALNE DLA SPORTOWCÓW

BATONY BIAŁKOWE, ENERGETYCZNE W PEŁNI ZBILANSOWANE

Optymalny zestaw węglowodanów, białka, tłuszczu, błonnika, minerałów i witamin.

Idealnie skomponowany baton dostarczający wszystkich niezbędnych składników, jakie powinien zawierać pełnowartościowy posiłek. Zawiera węglowodany, białko tłuszcze, błonnik, witaminy, minerały oraz wtórne składniki roślinne.

Skład dla wymagających

Baton owocowy to mieszanka żurawiny, rodzynek, jagód goji, manga, truskawek i daktyli z dodatkiem orzeszków ziemnych w połączeniu z nasionami lnu, kwasami tłuszczowymi omega-3, minerałami, witaminami oraz wtórnymi składnikami roślinnymi*.

Baton czekoladowy zawiera 14,6% czekolady, żurawinę, rodzynki, siemię lniane, kwasy tłuszczowe omega-3, mieszankę minerałów i witamin oraz wtórne składniki roślinne*.

- odpowiednie dla wegan
- zawierają białka roślinne o wysokiej wartości biologicznej
- posiadają względną wysoką zawartość białek
- błonnik pokarmowy
- witaminy i minerały
- bez konserwantów
- bez sztucznych środków słodzących, barwników i substancji zapachowych
- niski indeks glikemiczny (IG)
- bez glutenu
- bez oleju palmowego

* Wtórne substancje roślinne - to związki organiczne, które nie są w sposób bezpośredni konieczne do wzrostu i rozwoju rośliny, jednak pełnią ważne funkcje, m.in. obronne rośliny. Są to związki bardzo mocno wyspecjalizowane, których organizm człowieka nie potrafi sam wyprodukować. Dużą grupę wtórnych składników roślinnych stanowią flawonoidy znane z działania przeciwutleniającego (antyoksydanty - ochraniające komórki i DNA przed działaniem wolnych rodników, co jest ważne dla opóźniania procesów starzenia się organizmu, a także przy profilaktyce związanej z nowotworami), przeciwzapalnego, uszczelniającego naczynia krwionośne. Większości funkcji metabolitów wtórnych jeszcze nie poznano lecz liczby są tu imponujące: związków tego typu może istnieć nawet 200 tysięcy, a w ich syntezę zaangażowanych jest wiele tysięcy enzymów! Nie jesteśmy w stanie takich związków sztucznie wyprodukować - musimy czerpać z natury!

Dostępny w dwóch smakach: owocowy i czekoladowy.

informed-choice

Już nigdy nie musisz się martwić o wynik swojego testu!

Batony posiadają certyfikat INFORMED-CHOICE. A to oznacza, że są testowane przynajmniej raz w miesiącu pod kątem zakazanych substancji dopingujących przez światowej klasy laboratoria antydopingowe LGC (Laboratory of the Governments Chemists).

Oznacza to, że batony Juice Plus+ są odpowiednie również dla osób uprawiających sport zawodowo.

Jakie produkty posiadają certyfikat INFORMED-CHOICE? Kapsułki Juice Plus+: warzywa, owoce, jeżyny, Omega, Complete: czekoladowe i waniliowe szejki, czekoladowe i owocowe batony oraz zupy.

Opinie o Batonach Juice Plus Complete

Wysyłajcie opinie na temat produktów Juice Plus, aby inspirować innych do pozytywnych zmian w sposobie odżywiania oraz wspierać w dążeniu do zdrowszego i harmonijnego życia.

Jak dla mnie, rewelacja. To czego szukałem. Jestem weganinem i długo szukałem czegoś na biegi długodystansowe. Przede wszystkim chciałem, żeby nie było syropu glukozowo-fruktozowego i oleju palmowego. Skład batonu juiceplus - mega!

Zawsze staram się mieć batona w torebce, jak w ciągu dnia zgłodnieję, to wiem, że nie zapcham się czymś niezdrowym, tylko zjem coś konkretnego i zdrowego.

Super! Uratował mi życie na nie jednym biegu 😉 Ładuje energię, żadnych dziwnych reakcji w czasie biegu. Polecam