Owoce i warzywa w kapsułkach - naturalne witaminy i wtórne substancje roślinne

Niezrównane źródło potrzebnych Twojemu organizmowi minerałów i substancji odżywczych, prosto z natury. Nasze kapsułki zawierają kompletną paletę wtórnych substancji roślinnych, pochodzących z trzydziestu gatunków warzyw i owoców.

Siła natury w kapsułce!

Juice Plus+ Premium to mieszanka owoców, warzyw i jagód, zebranych w momencie pełnej dojrzałości i delikatnie przetworzonych, aby zachować maksymalną wartość odżywczą w każdej kapsułce.

Numerne badania niezależne potwierdzają, że regularne spożywanie Juice Plus+ przyczynia się do wzrostu ilości ważnych składników odżywczych we krwi. Efekty można zaobserwować już po krótkim czasie stosowania.

Daj swojemu ciału to, czego naprawdę potrzebuje - doświadcz pełni zdrowia i energii!

ZOBACZ ULOTKĘ

Wszystko co najlepsze dla nas znajduje się w roślinach!

Wyniki badań są imponujące

Juice Plus+ jest jednym z najlepiej przebadanych suplementów diety!
Owoce: jabłko, pomarańcza, ananas, wiśnia Acerola, brzoskwinia, mango, suszona śliwka oraz daktyl Warzywa: marchew, pietruszka, burak, brokuł, jarmuż, kapusta, pomidor, szpinak i czosnek Owoce jagodowe: winogrona Concord, owoc granatu, borówka amerykańska, jagoda, jeżyna, jagoda bzu czarnego, malina, żurawina, czarna pożeczka oraz kakao, karczoch i imbir
Juice Plus+ to skoncentrowane, świeżo zebrane, przetworzone wybrane owoce, warzywa i owoce jagodowe. Juice Plus+ nie zawiera: - glutenu - laktozy - sztucznych aromatów i barwników - stabilizatorów chemicznych Kapsułki Juice Plus+ podlegają stałej kontroli INSTYTUTU FRESENIUS SGS i posiada certyfikat Informed-Choice.
Owoce i warzywa Juice Plus+ są zbierane, gdy są w pełni dojrzałe. Dzięki opatentowanej procedurze suszenia i odciągania soku, woda i zbędne składniki są usuwane, a substancje roślinne delikatnie skoncentrowane. Dzięki temu zachowana jest maksymalna ilość składników odżywczych w ich naturalnej formie.
Kwasy tłuszczowe OMEGA ze źródła roślinnego
Juice Plus+ Omega Blend - ze źródła roślinnego, z alg Juice Plus+ Wybrane Omega to roślinna mieszanka kawasów tłuszczowych 3, 5, 6, 7 i 9, pochodzących z owoców, alg i olei i nasion. Kwas tłuszczowy omega 3 zawarty w Juice Plus+ Wybrane Omega pochodzi z najczystszego, zrównoważonego i wegańskiego źródła, alg! Oleje są jedynie minimalnie przetworzone i umieszczone w kapsułkach wykonanych z tapioki.

Inspiracją natura

Juice Plus+ Omega Blend to kombinacja kwasów tłuszczowych omega 3, 5, 6, 7 i 9 pochodzenia roślinnego, pozyskanych z nasion, owoców i alg. Aby utrzymać wysoką jakość naturalnych składników oleje są jedynie minimalnie przetwarzane.

Wegańskie źródło

W porównaniu do innych suplementów żywienia dostępnych na rynku kwasy tłuszczowe Omega 3 w Juice Plus+ Omega nie pochodzą z ryb. Czyste zrównoważone, wegańskie: pominięte zostały ryby i omega zaczerpnięto od razu do źródła pochodzenia.

Naturalnie i innowacyjnie

Wysoce nowoczesny proces i wartościowe oleje zawarte w wegańskiej kapsułce stworzonej z skrobii tapioki. Wysokie temperatury nie są konieczne do połączenia dwóch połówek, zapewniając jednocześnie, że substancje odżywcze zachowują swoją stabilność.

Skład dla wymagających

Składniki w 100% wolne od GMO, produkt bezglutenowy, nie zawiera sztucznych barwników, smaków i konserwantów, certyfikowany produkt koszerny.

juiceplus-kapsulki-owoce-warzywa-2n

JUICE PLUS+ KAPSUŁKI PREMIUM

Zawierają całe spektrum witamin i wtórnych substancji roślinnych, pochodzących wprost z natury - z trzydziestu gatunków warzyw i owoców. Zebrane u szczytu swojej dojrzałości i w łagodny sposób przetwarzane, aby w każdej kapsułce zamnkąć maksimum wartościowych substancji. Zobacz co się zmieni już w miesiąc!
juiceplus-omega3-n

JUICE PLUS+ WYBRANE OMEGA

Roślinna mieszanka kawasów tłuszczowych 3, 5, 6, 7 i 9, pochodzących z owoców, alg i olei i nasion. Kwas tłuszczowy omega 3 pochodzi z najczystszego, zrównoważonego i wegańskiego źródła, alg! Oleje są jedynie minimalnie przetworzone i umieszczone w kapsułkach wykonanych z tapioki.

Opinie o kapsułkach z owoców i warzyw oraz omega Juice Plus

Wysyłajcie opinie na temat produktów Juice Plus, aby inspirować innych do pozytywnych zmian w sposobie odżywiania oraz wspierać w dążeniu do zdrowszego i harmonijnego życia.

Chciałam podziękować za juiceplus! Miałam duże problemy ze skórą, po dwóch miesiącach jest o niebo lepiej. A do tego mam więcej energii i w ogóle zaczęłam zwracać większą uwagę na to co jem i na zdrowie.

Aktualnie jestem po półtorej roku przyjmowania owoców i warzyw w kapsułkach. Już po pierwszych 4-5 miesiącach, kiedy przyszła wiosna i powinnam kichać, wycierać ciągle nos itd... okazało się, że objawów alergii brak. Pomyślałam, że może mamy wiosnę łagodniejszą dla alergików, ale też przemknęła mi myśl, że może alergia się wycofuje. Miałam jednak w głowie słowa pani alergolog, która na pytanie, czy z alergią będę musiała żyć już zawsze, odpowiedziała, że tak, nie ma innej możliwości. Jednak minął kolejny rok kiedy zjadałam kapsułki JuicePlus regularnie, jest sierpień, a i tej wiosny alergia się nie pojawiła. Jestem zachwycona 🙂

Mam 65 lat, niedawno robiłam wszystkie badania. Wyniki krwi, prześwietleń, usg są idealne. Nie bierą żadnych leków... ale od kilku lat jem kapsułki owoce i warzywa z JuicePlus.